Telefon
WhatsApp
Prof. Dr. Keleş’ten organ bağışı çağrısı
Haber Yazı Detay İçi Reklam Alanı 300x250

Binlerce hastanın organ nakli beklediğine değinen Prof. Dr. Keleş “3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası'nda, hayat kurtarmanın en somut yollarından biri olan, organ bağışının önemini tekrardan anımsıyoruz. Türkiye ve dünya genelinde nakil bekleyen binlerce hastanın umudu olabileceğimizi hatırlıyoruz.” Dedi.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş konuşmasında “Organ bağışı, pek çok insan için hayati bir çare olabilir. Her yıl, bağışçıların fedakarlıkları sayesinde, gerçekleşen nakillerle hayatlar kurtuluyor ve umutlar yeşeriyor.

Organ bağışı işlemi, bir belge imzalayarak ve bir kart taşıyarak gerçekleştirilebilen, basit ama etkili bir eylemdir. Bu eylemle, birden fazla hayatı iyileştirme potansiyeli taşıyoruz ve hastalara yeniden umut vadediyoruz.

Bu önemli haftada, her bir bireyi organ bağışının önemini düşünmeye ve hayat kurtarma yolunda aktif bir rol almaya davet ediyorum. Bağışınızla hayat kurtararak, sonsuz bir teşekküre sessizce ortak olabilirsiniz. Herkese sağlık dolu günler diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Haber Yazı Detay Alt Kısım Reklam Alanı

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Sidebar En Üst 300 x 250 Reklam Alanı

Puan Durumu

Takım OM G M P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Elazıg Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği