Telefon
WhatsApp
Genç Girişimciler TSO’da bir araya geldiler.
Haber Yazı Detay İçi Reklam Alanı 300x250

Ziyaret kapsamında TOBB Elazığ Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ahmet Kutlu ve Genç ASKON Elazığ Şube Başkanı Oğuz Aşut, Elazığ'ın genç girişimcilik potansiyelini, iş dünyasına katkıları ve gençlerin iş hayatına entegrasyonu hakkındaki görüşlerini paylaştılar.

Gençlerin iş dünyasında aktif rol almasını hedefliyoruz.

GGK_G.ASKON.jpg

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan TOBB Elazığ Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ahmet Kutlu, “Elazığ'ın genç iş insanları olarak bir araya gelerek, şehrimizin ekonomik büyümesine katkıda bulunma yolunda atacağımız adımları ve vizyonumuzu paylaşmak için buluştuk. Gençler olarak, iş dünyasına katılımımızı ve desteklenmemizi sağlayacak adımları ele almak istiyoruz. Genç ASKON Elazığ Şube Başkanımız Sn.Oğuz Aşut’a ve Yönetimdeki arkadaşlara bu güzel buluşma için teşekkür ediyor, ev sahibimiz ve bizlere yol gösteren ağabeyimiz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sn. İdris Alan’a misafirperverliği sebebiyle teşekkür ediyorum.” Dedi.

GGK_G.ASKON_2.jpg

Şehrimizin rekabet gücünü artıracağız.

Genç ASKON Elazığ Şube Başkanı Oğuz Aşut ise, "Genç girişimciler olarak Elazığ'ın ekonomik gelişimine katkıda bulunmak, yeni fikirler ve projeler üretmek için buradayız. İş dünyasında gençlerin daha fazla yer alması, şehrimizin rekabet gücünü artıracaktır. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, ASKON, Genç Girişimcilerimiz, hepimiz amaca hizmet ediyoruz. Bizim için önemli olan Elazığ iş dünyamızın sürekli büyüyen bir yapıya bürünmesidir. TOBB Elazığ Genç Girişimciler Kurulu Başkanımı Sn. Ahmet Kutlu’nun ve ekip arkadaşlarının yeni görevlerini tebrik ediyorum, Ticaret ve Sanayi Odamızın kıymetli Başkanı Sn. İdris Alan’a biz gençlere verdiği destek sebebiyle teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

GGK_G.ASKON_3.jpg

Her zaman gençlerimizin yanındayım.

Başkan İdris Alan, ziyarette yaptığı açıklamada, "Genç girişimcilerin ve iş dünyasının geleceğe yönelik vizyonu, şehrimizin ekonomik ve sosyal yapılanmasında kilit bir rol oynuyor. Onların enerjisi, yaratıcılığı ve yenilikçi bakış açıları, Elazığ'ın ekonomik potansiyelini daha da güçlendirecek. Karşımda oturan bu pırıl pırıl genç kardeşlerimiz, Elazığ’ımızın geleceğidir. Bütün fikirlerine açık olduğumu vurgulayarak, her zaman kendilerinin destekçisi olacağım. Her türlü sorun ve problemlerinde İdris Ağabeyleri olarak genç kardeşlerimin yanında olacağım." Dedi.

Haber Yazı Detay Alt Kısım Reklam Alanı

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Sidebar En Üst 300 x 250 Reklam Alanı

Puan Durumu

Takım OM G M P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Elazıg Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği