Telefon
WhatsApp
Evliyaoğlu: Hemşehrilerimiz bize inanıyor, güveniyor
Haber Yazı Detay İçi Reklam Alanı 300x250

Başkan aday adayı Haydar Evliyaoğlu, bugünkü programı kapsamında Elazığ'da yayın yapan basın kuruluşları ve esnaflar ve iş insanlarını ziyaret etti.

Evliyaoğlu yoğun geçen program kapsamında, Kanal Fırat ve Kanal 23 Televizyon kanalları, Hakimiyet, Haberkent, Haber Ayrıntı ve Son Söz Gazetelerini ziyaret ederek yöneticilerine ve çalışanlarına kolaylıklar diledi, Elazığ'a kazandıracakları hizmetleri ve hedeflerini anlattı.

Başkan aday adayı Haydar Evliyaoğlu, daha sonra Hürriyet Caddesi ve Saray Camii çevresinde hizmet veren esnafları ziyaret etti, bereketi bol kazançlar temennisinde bulundu, vatandaşları selamladı.

Vatandaşların ve esnafların büyük teveccühüyle karşılanan Evliyaoğlu, site işhanında bir araya geldiği iş insanları ve esnafların taleplerini ve önerilerini dinledi.

Ziyarette seçim çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Evliyaoğlu, memleket sevdası ile çıktıkları kutlu yolda güçlü ve emin adımlarla ilerlediklerini kaydetti.

Evliyaoğlu açıklamasında: "Memleket sevdası ile çıktığımız bu yolda şehrimize ve halkımıza hakkaniyet ile yaklaşarak sorunların çözümü noktasında üzerimize düşen görevi yorulmadan, yılmadan, sıkılmadan yapacağımıza tüm kalbimiz ile inanıyoruz.
Kapı kapı gezerek sorunları dinliyor yapılan hizmetleri yerinde değerlendirip her zaman daha iyisini yapmak için projelerimizi şekillendiriyoruz. Vatandaşlarımızdan aldığımız geri bildirimler ve bize güven noktasında kurdukları cümleler bizi gururlandırmanın ötesinde çıktığımız bu kutlu yolda motivasyonumuzu en üst seviyede tutarak azim ve kararlılıkla yürümeye devam etmemizi sağlamaktadır." ifadelerini kullandı.

Haber Yazı Detay Alt Kısım Reklam Alanı

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Sidebar En Üst 300 x 250 Reklam Alanı

Puan Durumu

Takım OM G M P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Elazıg Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği