Telefon
WhatsApp
Elazığ Belediyesi aday adayı Evliyaoğlu Resmi Müracatını Yaptı

31 Mart 2024’te yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde Ak Parti’den Elazığ Belediye Başkan aday adayı olan Haydar Evliyaoğlu, İl Başkanlığına resmi müracaatını yaptı.

Haydar Evliyaoğlu, il başkanlığında kalabalık topluluk ve sloganlarla karşılandı.

Haydar Evliyaoğlu, konuşmasının ardından resmi müracaat

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, aday adayı Haydar Evliyaoğlu’na başarılar diledi. Yıldırım, “Haydar kardeşim, çıkmış olduğu bu yolda kendisine başarılar diliyorum, tebrik ediyorum kendisini. Rabbim yolunu, izini, bahtını açık etsin. Hakkında da ne hayırlıysa onu nasip etsin” dedi.

“TÜRKİYE YÜZYILI VİZYONUNUN EN ÖNEMLİ PARÇASININ AK BELEDİYECİLİK OLDUĞUNUN FARKINDAYIZ”

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Aday adayı Haydar Evliyaoğlu, Türkiye Yüzyılı vizyonunun en önemli parçasının Ak Belediyecilik olduğunun altını çizdi. Evliyaoğlu, “Sürekli değişerek ve dönüşerek gelişen çağın gerekliliğine göre kendini yenileyen bir hizmet kurma haline gelen AK Parti’mizin ortaya koyduğu Türkiye Yüzyılı vizyonunun en önemli parçasının da AK Belediyecilik olduğunun farkındayız. Cumhurbaşkanımızın Belediyecilik kökeninden gelmesi, belediyecilikteki tecrübesi, şehirlerimizi daha yaşanabilir kılma noktasındaki duyarlılığı, Türkiye’yi çağdaş bir noktaya taşıma iradesi hepimiz için bir ilham kaynağıdır. Bu mirası Elazığ’a taşımak, kenti modern, çağdaş ve çevre dostu bir yapıya kavuşturmak amacıyla bizlere yol göstermektedir” dedi.

ŞEHRİMİZİ MARKA BİR ŞEHİR HALİNE GETİRMEK İÇİN KARARLIYIZ”

Aday Adayı Evliyaoğlu; Elazığ’ı marka şehir haline getirmek, AK Parti’nin öncülük ettiği yenilikçi projeleri Elazığ’a taşımak istedikleri için aday adayı olduğunu söyledi. Evliyaoğlu, “Binlerce yıllık kadim kültür ve medeniyete sahip şehrimizi ülkemizin göz bebeği marka bir şehir haline getirmek için kararlıyız. Belediyecilikte AK Parti’mizin öncülük ettiği yenilikçi projeleri Elazığ’a taşıyarak Elazığ’ı güçlü bir alt yapıyla donatarak modern yaşam standartlarına ulaştırmayı ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler üretmeyi hedefliyoruz. İşte şimdi bize düşen vazife aziz şehrimizin daha iyi noktalara gelmesini sağlayacak bir vizyonu ortaya koymak ve hizmet aşkıyla hep birlikte çalışmaktır. Tüm bu düşünce ve hissiyatla yuvamız aziz şehrimiz Elazığ’a hizmet etmeye hazır bir şekilde Elazığ Belediye Başkanlığı için Aday Adayı olduğumu sizlerin huzurunda tüm hemşehrilerime ve kamuoyuna açıklıyorum” dedi.

 “KAPSAMLI BİR YOL HARİTASINI BELİRLEDİK”

Uzman ekiple birlikte çalıştıklarını ifade eden Haydar Evliyaoğlu, Elazığ’ın ihtiyaçları doğrultusunda proje hazırladıklarını kaydetti. Evliyaoğlu, “Aday Adaylığı sürecimizle her bir alanında uzman, değerli ekip arkadaşlarımla birlikte çalıştık. İlimizin ihtiyaçlarını en uç noktaya kadar tespit ettik ve çözüme yönelik izleyeceğimiz kapsamlı bir yol haritasını da belirledik. Tevazu ve samimiyetle girilmedik mahalle, sıkılmadık el, dokunulmadık gönül bırakmadık, bırakmayacağız inşallah” dedi.

GAYEMİZ YÜREĞİMİZDEKİ ELAZIĞ SEVDASINI GERÇEKLEŞTİRMEKTİR”

Evliyaoğlu; aday olup, başkan olması halinde profesyonel anlayış ve şeffaf yönetimle Elazığ’a hizmet etmek istediklerini söyledi. Evliyaoğlu, “Elazığ, genç nüfusu, turizm, sanayi, tarım ve hizmet sektöründeki avantajlarını ekonomiye kazandırma noktasında imkan ve fırsatları bol bir şehir. Elazığ kadim geçmişi, tarihi, coğrafyası ve manevi müktesebatıyla turizm merkezi olmaya namzet bir şehir. Elazığ, yerinde ve kentsel dönüşümlerle hızla ayağa kalkabilecek hatta koşabilecek bir şehir. Elazığ yeni bir heyecan, yeni bir kadroyla marka şehirlerarasında yerini alacak güçlü bir şehir. Elazığ geçmişte yapılan hizmetlerle yetinmeyen ve dört bir yanı hızla gelişen bir şehir. Elazığ kısa, orta ve uzun vadeli stratejileri olması gereken ve bu süreçleri doğru yönetip titizlikle çalışılıp, gayret gösterildiğinde bölgesinde örnek olacak bir şehir ve Elazığ insan fıtratına uygun medeniyet kültür değerleriyle yoğrulmuş ancak daha çok hizmetle donatılmayı bekleyen bir şehir. Değerli kardeşlerim işte sizlerin hayal ettiğiniz gündüz duamız, gece rüyamız olan bir Elazığ’ı yine sizlerle birlikte oluşturmak için bugün ilk adımımızı attık ve Elazığ Belediye Başkanlığı için resmi aday adaylık başvurumuzu yaptık. Bu yolda gayemiz ehliyet ve liyakat sahibi alanında uzmanlaşmış, profesyonel bir yönetim anlayışını benimsemek, şeffaf, katılımcı bir yönetimle her açıdan donanımlı, hizmet aşkıyla da tutuşan ehil kadrolarla birlikte ortak akıl ve istişare ile yüreğimizdeki Elazığ sevdasını gerçekleştirmektir” şeklinde konuştu.

Haber Yazı Detay Alt Kısım Reklam Alanı

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Sidebar En Üst 300 x 250 Reklam Alanı Sidebar En Üst 300 x 250 Reklam Alanı Haber Yazı Detay İçi Reklam Alanı 300x250

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 ADS  Adana Demir. 0 0 0 0
2 ANT  Antalyaspor 0 0 0 0
3 HTY  Hatayspor 0 0 0 0
4 BJK  Beşiktaş 0 0 0 0
5 ÇRZ  Ç.Rizespor 0 0 0 0
6 ALNY  Alanyaspor 0 0 0 0
7 EYP  Eyüpspor 0 0 0 0
8 FB  Fenerbahçe 0 0 0 0
9 GS  Galatasaray 0 0 0 0
10 GFK  Gaziantep FK 0 0 0 0
11 GÖZ  Göztepe 0 0 0 0
12 KSM  Kasımpaşa 0 0 0 0
13 KON  Konyaspor 0 0 0 0
14 KYS  Kayserispor 0 0 0 0
15 İBFK  Başakşehir 0 0 0 0
16 SAMS  Samsunspor 0 0 0 0
17 BOD  Bodrum 0 0 0 0
18 SVS  Sivasspor 0 0 0 0
19 TS  Trabzonspor 0 0 0 0
20

Reklam

Elazıg Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150 Haber Yazı Detay İçi Reklam Alanı 300x250
Haber Yazı Detay İçi Reklam Alanı 300x250

E-Bülten Aboneliği